Armagedon Active - biegi z przeszkodami OCR
Armagedon Active LOGO OCR

Gala Mistrzów Orły OCR 2020

Gala Mistrzów Orły OCR 2020

W sobotę odbyła się ogólnopolska „Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych Orły OCR 2020”, na której dokonano podsumowania minionego roku i przyznano nagrody najbardziej zasłużonym zawodnikom, organizatorom oraz klubom ze świata OCR-u.

Bieg „Armagedon Active” organizowany przez nasze Stowarzyszenie Rajsport Active zdobył 2 miejsce w kategorii na najlepszy bieg w kraju ustępując miejsca tylko gigantowi Barbarian Race, który dominuje od lat na arenie biegów przeszkodowych. Warto nadmienić, iż tytuł ten przyznany został przez najważniejszych sędziów dla każdego organizatora- zawodników- którzy oddawali swoje głosy on-line, a w tej licznie obsadzonej kategorii pokonaliśmy największe biegi tego kraju.

Dodatkowo w kategorii „Najlepsza przeszkoda na Mistrzostwach Polski” uplasowaliśmy się  na trzecim miejscu.

To ogromne wyróżnienie dla nas i docenienie pracy całego zespołu. 

„Armagedon Active” zaistniał w świecie sportu w 2015 i z małego, lokalnego biegu dla funu, szybko stał się wydarzeniem, na które zjeżdżają elity przeszkodowców z całej Polski. Najnowocześniejsze przeszkody techniczne i sprawnościowe, bogate pakiety startowe, niskie wpisowe i przede wszystkim przyjazna i niezapomniana atmosfera, to coś, co przyciąga zawodników z najdalszych zakątków kraju i nie tylko. 

Armagedon jest biegiem trudnym technicznie- z tego właśnie słynie- ale jednocześnie pozwalającym na start także amatorom czerpiącym z niego ogromną radość.  

Taka nagroda motywuje do dalszego działania- rok 2021 będzie rokiem Armagedonu: kalendarz wypełnił się imprezami organizowanymi w całym kraju- od gór po morze (Solina, Iława, Łódź, Opole, Sieradz, Bytom, Warszawa, Kamień i inne), podjęliśmy współpracę z kilkudziesięcioma największymi klubami OCR z całego kraju, a naszymi ambasadorami jest elita Polski z tej dyscypliny.

Armagedon Active nie zwalnia tempa- będzie o nas głośno! 😊

[TheChamp-FB-Comments]