Armagedon Active - biegi z przeszkodami OCR
Armagedon Active LOGO OCR

Kluby Partnerskie

Kluby Partnerskie


POWER TRAINING

Jesteśmy drużyną, która razem trenuje, wzajemnie wspiera i motywuje oraz wspólnie cieszy się z sukcesów!

Lubimy niebanalne zawody sportowe, dlatego z pasją startujemy w ekstremalnych biegach z przeszkodami, a także w biegach górskich, ulicznych i triathlonach. Mamy różne charaktery, ale wspólne cele. Chcemy być szybsi, silniejsi, sprawniejsi, ale przede wszystkim bawimy się sportem i cieszymy ze wspólnie przelanych litrów potu.

www.powertraining.pl

www.facebook.com/powertrainingpl/

GREEN GOBLINS

​O co chodzi z Goblinami?
Czyli historia Green Goblins
Ostatnio na jednym z treningów pewien z rodziców zapytał mnie skąd ta nazwa! Myślałem, że już pisałem o tym, jednak okazało się, że nie wszyscy przeczytali. Dlatego jeszcze raz oficjalna i jedyna historia Green Goblins:
2017/2018
Na samym początku, kiedy powstała idea, robiliśmy z Kamilem treningi dla zabawy. Po wielu biegach OCR-owych, sami już zaprawieni w bojach, postanowiliśmy, że będziemy ćwiczyć do kolejnych biegów nad Balatonem. Szybko dołączyło do nas kilku fajnych dorosłych i dzieci.
2018/2019
We wrześniu tego roku szkolnego zaczęliśmy organizować treningi dla dzieci naszych znajomych i przyjaciół oraz osób, które z nami biegały.
Pod koniec 2018 zaczęła powoli klarować się nazwa ekipy. GOBLINY. (Ktoś tu był miłośnikiem fantastyki). Nazwa niby spoko, ale czegoś brakowało. Ja biegnący w zielonej koszulce mojej szkoły pływania TJ Pływanie (widać na zdjęciach), na jednym z biegów na początku 2019, pokonując przeszkodę, usłyszałem od kogoś z drużyny, że wyglądam jak Zielony Goblin. Tu już Kamil (znany z tego, że lubił komiksy, w tym te Marvela, m. in. ze spider-manem) krzyknął: „tak, Green Goblin”. I tak zostało, bo wszystkim się spodobał nasz okrzyk bojowy. Właśnie dlatego od 2019 roku przed każdym biegiem czy treningiem krzyczymy Green Goblins.
Dalej to już wiekszość wszystko wie, ale dla ścisłości 2019/2020
Na początku roku szkolnego powstała pierwsza formalna grupa Goblinów na Gocławiu, która działała do marca. Wtedy bum: koronawirus i zamknięcie wszystkiego.
Końcowe miesiące roku szkolnego większości dorosłym i dzieciakom upłynęły na siedzeniu w domu. Wtedy przyszedł maj i pierwszy pomysł na powrót. Jednak jak powrót to z przytupem.
Czerwiec 2020 – odradzamy się jak feniks z popiołów. Powstaje 6 grup na Gocławiu, 2 na Grochowie, kolejne 2 w Rembertowie. Próbowaliśmy również z Aninem, Marysinem, Starą Miłosną i Pragą Północ, jednak te projekty zakończyły się fiaskiem. Choć niektórych miejsc jeszcze nie skreślamy 2020/2021.
A dziś, w październiku 2020, w czerwonej strefie MY dalej ćwiczymy, bo wierzymy, że ruch to zdrowie, że dzięki temu dzieciaki zwiększą swoją odporność fizyczną i psychiczną oraz bez większych strat przejdą tę pandemię, a my razem z nimi.

www.facebook.com/Green-Goblins-114922806560818

DYNAMIC STRONG GNIEZNO

​Dynamic Strong Klub Sportowy z Pierwszej Stolicy Polski – Gniezna. Szkolimy dzieci, młodzież i dorosłych między innymi w biegach OCR. Posiadamy dużą bazę szkoleniową, specjalnie przystosowaną salę oraz tor zewnętrzny. Kochamy wyzwania, dobrze przy tym się bawiąc i czerpiąc satysfakcję z zajmowanych miejsc.

​​https://www.facebook.com/dynamicstrong